Kdo jsme a proč k nám přijet

Blatnice se nachází v krásné přírodě kousek od Mladé Vožice v okrese Tábor. Je ideální pro dětské tábory, sportovní soustředění, rodinnou rekreaci a pobyty přátel všeho věku.

Náš kemp byl postaven v 50. letech minulého století pro sportovce všeho druhu, vlastnila ho asociace sportovních klubů Sparty Praha a byl hojně využíván právě pro sportovní soustředění hokejistů, basketbalistů, judistů a dalších sportovců. Duch Sparty nicméně z místa nezmizel, a tak se připravte na trochu červené, žluté a modré. :)

Po roce 2000 jsme tento kemp odkoupili (hlavně kvůli našim osobním vzpomínkám a zážitkům) a zjistili jsme, že o pobyt na Blatnici je stále velký zájem a většina dětí i dospělých, kteří nás navštíví, odjíždí odpočinutí, spokojení a natěšení na další léto u nás. I přes značné investice a rekonstrukce se snažíme zachovat genius loci místa a tudíž u nás nenajdete "vymoženosti" jako je wifi nebo televize (tu zásadně zapínáme jen na důležité sportovní události). 

Jezdí k nám většinou stále stejní klienti (sportovní kluby, dětské tábory) a máme s nimi velmi přátelské vztahy, prestože se vídáme jednou za rok na týden nebo dva. Jsme přesvědčeni, že prožít pár dní u nás je skvělý zážitek plný sportu, odpočinutí si od stresů všedního dne a srandy, na který v téhle uspěchané době budete rádi vzpomínat.