Ubytování 

Bydlí se v chatkách. Větší chatky jsou pohodlné pro čtyři dospělé, menší chatky pro dva dospělé nebo blíže neurčený počet dětí. V chatkách je zavedena elektřina, ale jen z nízkonapěťového rozvodu (12 V), nenabijete si tudíž telefon, ten si můžete nabít v hlavní budově. V hlavní budově jsou dvě jídelny, pánské a dámské sprchy s teplou vodou a bar s občerstvením a nápoji všeho druhu. Nově si u nás můžete i nabít svůj elektromobil v nabíjecí stanici. 

Sport

K dispozici jsou čtyři hřistě. Jedno větší, s trávou, ideální na fotbal. Na druhém je antuka a dá se na něm hrát tenis, nohejbal nebo volejbal. Třetí hřiště je na basketbal, s povrchem z hrubého písku, a čtvrté hřiště je travnaté hřiště na badminton. Dále je k dispozici petanque, šipky, stůl na stolní tenis a další nejrůznější hry. Přímo v areálu je molo a vstup do rybníka (volně k mání jsou kánoe, kajak i pramice). Nově je v táboře také velké zastřešené tatami, tedy plocha pro judo a karate, případně povalování ve volném stylu.  

Okolí

Kemp se nachází v obci Blatnice (část obce Pojbuky) a je obklopen ze tří stran lesem, z jedné strany je pak rybník Kozák, ve kterém je možné se koupat. Nejbližší obec, kde najdete obchod s potravinami a hospodu, je 2km vzdálená.

V okolí jsou krásné lesní cesty na procházky s nejasným cílem, ale pokud máte rádi jasný cíl, určitě bychom doporučili se jet podívat na pacovský pivovar, Chýnovské jeskyně, popřípadě hrad Kámen nebo Šelmberk, samotné město Tábor nebo rozhledna Blaník. 

Dostupnost

Vzhledem k tomu, že k nám jezdí stálí klienti, o další sezoně máme vždy jasno už velmi brzy. Prosím, kontaktujte nás pro zjištění dostupnosti pronájmu tábora (celého, nebo jen ubytování pro pár lidí).